CZ | EN | DE

Inovační centrum Ústeckého kraje

newsletter neuron pro vaše podnikání a inovace
Neuron pro vaše podnikání a inovace je elektronický newsletter ICUK, který jednou měsíčně přináší novinky i inspiraci z oblasti podnikání, inovací i výzkumu a vývoje nejen z Ústeckého kraje, informuje o aktivitách a službách Inovačního centra a je zároveň komunikační platformou pro naše partnery a příznivce.


Přihlašte se k odběru newsletteru

* indicates required
Specifikace souhlasu se zpracováním osobních údajů

Newsletter je rozesílán zpravidla jednou za měsíc na e-mailové adresy přihlášených uživatelů. Pro odběr newsletteru je proto nutné zadat váš e-mail. Zadáním e-mailu zároveň vyjadřujete souhlas se zásadami zpracování osobních údajů Inovačního centra Ústeckého kraje. Proto si je prosím pročtěte.

V registračním formuláři pak vyspecifikujte, zda vaše údaje (e-mailovou adresu, IP adresu) můžeme využít i jinak. Pokud ponecháte nezaškrtnuté, vaše osobní údaje využijeme POUZE pro zasílání newsletteru.


Z newsletteru se můžete kdykoli odhlásit, a to přímo tlačítkem v patičce newsletteru, anebo odesláním žádosti na klein@icuk.cz. Vaše další práva ohledně zpracování osobních údajů najdete v Zásadách.

 


archiv newsletterů


Logolink    Transfer      UK

Tento web používá soubory cookie k analytickým účelům (viz Ochrana osobních údajů). S vaším souhlasem je můžeme využít také pro individuálně cílenou online nabídku na naše akce a služby. se zobrazováním reklamy na služby a akce ICUK.

AktualityNewsletter

© 2019 Insion

ICUK

 

 

 


News: